Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz

O NÁS
_________________________________________


Než jsme se v roce 2005 rozhodli jít vlastní cestou, získávali jsme oba cenné zkušenosti. Táta (Zbyněk Procházka - el. kytara, zpěv) se učil na housle, nakonec ale zvítězila klasická kytara. Hrával na ní celých 20 let po různých vystoupeních se svým tátou, který hrál na harmoniku, později i na klávesy. Často vystupoval i v různých kapelách. Z generace na generaci jsme si předávali zkušenosti a já (Vojtěch Procházka - klávesy, zpěv) jsem po 5 letech hry na klavír vyzkoušel klávesy a našel jsem v nich svoji největší zálibu. Umělecké hře na klavír jsem se věnoval ještě pět let poté, měl jsem úspěch na řadě soutěžích, ale nakonec jsem dal klávesám přednost. Zkušenosti z umělecké hry se mi při vystoupeních velmi hodí.

Oba jsme vystřídali řadu nástrojů a aparátů. Od akustických kytar, několik elektrických kytar různých značek, efektových pedálů a kytarových komb, přes dvoje klávesy a stálé posilování zvukového a světelného vybavení jsme se dopracovali až na dnešní sestavení, které však také není konečné, v plánu je další vylepšování především co do ozvučení a osvětlení. Se současnou výbavou Vám zaručujeme věrný, čistý zvuk, vlastní osvětlení a barevné zpestření celé akce.

Působíme převážně v okolí Plzně, můžete nás slyšet na zábavách, plesech, letních parketech, svatbách, oslavách narozenin, různých schůzích atd. (viz Kalendář akcí).

Hrajeme nejen českou i světovou moderní hudbu v převážně rockovém a popovém stylu ale i vlastní písně, kterých máme zatím jen pár, ale do budoucna budou přibývat. Naším cílem je moderní vystoupení s rychlým odrazem aktuální hudební scény včetně starých osvědčených hitů, které oživujeme a vkládáme jim nový dech. Nepostrádáme však ani country hity, na přání rádi zařadíme do vystoupení i početnou skupinu lidových písní. Záleží opravdu na Vás, co v daný večer budeme hrát, to hlavní je, aby se akce pořádně rozjela a lidi se bavili a tančili, my se výběrem písní rádi přizpůsobíme. Pro zájemce rádi na požádání zašleme i seznam písniček, kde si můžete prohlédnout konkrétní repertoár, v tištěné podobě jej vozíme vždy s sebou, aby si každý našel svoji oblíbenou a nechal si ji zahrát.

Poslední odstavec o nás bych rád věnoval způsobu, jakým vystupujeme. Prvotní a nejdůležitější jsou a budou vždycky posluchači, hrajeme podle jejich přání a věku, snažíme se akci co nejvíce roztančit a udržovat s nimi kontakt. Všechny písničky hrajeme živě, nekopírujeme studiové nahrávky. Děláme vlastní verze písniček, chceme, aby naše vystoupení bylo originální, i když hrajeme ve dvou, což je v dnešní době v mnoha aspektech velkou výhodou. Na rovinu, je dnes velmi snadné se s klávesami a mikrofonem stát muzikantem a veřejně vystupovat. Podklady do kláves lze nastahovat za drobný poplatek z internetu, existují programy, které Vám vyladí zpěv atd. My ale tento druh hudby od začátku nepodporujeme, záleží nám na syrovém a především přirozeném projevu, vše je naše vlastní práce. Za dobu našeho působení jsem se mimo jiné naučil i naživo bubnovat na klávesách, což umocňuje tuto atmosféru a přispívá k pocitu, že před Vámi stojí kompletní kapela včetně bubeníka. Věřte, že za tím, co od nás slyšíte, jsou léta práce a cvičení a tím Vám zaručujeme originalitu našeho podání.

Doufáme proto, že si naše vystoupení zapamatujete a budete se za námi rádi vracet.

 

KONTAKTY:
________________________

zby.prochazka@volny.cz
606 477 982

vojtech.prochazka93@gmail.com
704 873 858
________________________

Kozojedy

                                                                                                                                            
  © 2013-2021 Vojtěch Procházka. Všechna práva vyhrazena.